soutez

Staň se modelkou Livien, vyhraj spoustu cen, nafoť krásné fotky a natoč spot!

 

S vítězkami soutěže jsme natočili reklamní spot, jak dopadl? Reklamní spot prohlédni ZDE

 

Sluníčko přálo, všichni měli skvělou náladu, dívkám to slušelo. Veškeré kabelky, outfity i šperky můžete pořídit u nás na Livien.
Šaty, overaly či šperky a doplňky pořídíte na našem druhém eshopu ZDE
Kabelky a tašky ZDE    

Mirka Pikolova        Hanka modelka   

Modelka Jasmin

 

 

9.5. 2017
A je to tu! Máme tři vítězky soutěže STAŇ SE TVÁŘÍ KAMPANĚ LIVIEN.


 

Vítězkám gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme! Více na fcb ZDE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milé dámy, děkujeme všem, které jste se zúčastnily naší soutěže "Staň se tváří kampaně Livien". V tuto chvíli vybíráme tři finalistky, ale není to vůbec jednoduché, zaujaly jste nás opravdu všechny. :) Ty, které vybereme, budou emailem vyzvány k osobnímu setkání, které se uskuteční 10. května v Praze. Přihlašování do soutěže je ukončeno, tak nyní už jen zbývá si držet palce! :) O průběhu i výběru finalistek vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu i zde na facebooku. Přejeme hodně štěstí, tým Livien.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chceš zažít den jako opravdová hvězda? K tomu získat hodnotné dárky, užít si legraci, zažít nové zážitky a poznat nové kamarádky?

Mezi našimi zákaznicemi hledáme 3 ženy mezi přibližně 18 let - 45 lety, které by se staly tváří nové kampaně Livien! Nemáš zrovná míry modelky? Nevadí, nehledáme dokonalé krásky, ale přirozeně hezkou a milou osobnost. Do akce je možné se přihlásit ve dnech 2. 4. – 1. 5. 2017 

​Co můžeš získat?
Celosvětovou slávu ti slíbit nemůžeme, ale slibujeme, že se o tebe postará přátelský team Livien a zažiješ skvělé zážitky. Nafotíš krásné outfity pro potřeby Livien a fotky samozřejmě dostaneš. Především ale natočíš spolu s dalšími výherkyněmi profi reklamní spot Livien pod taktovkou profesionálního režiséra, který stojí za řadou úspěšných kampaní!

K tomu všemu dostaneš stylovou kabelku značky Victoria´s Secret v minimální hodnotě 2 200 Kč, kosmetickou taštičku Victoria´s Secret v přibližné hodnotě 1 700 Kč, třpytivé náušnice z chirurgické oceli v hodnotě 580 Kč a luxusní vysoce kvalitní kosmetiku Priody v hodnotě cca 1 000 Kč. Tedy krásné dárky v celkové hodnotě přibližně 5 480 Kč!
 
Co pro to musíš udělat?
Zaregistruj se pro odběr newsletteru na naši stránce www.livien-kabelky.cz a pošli nám alespoň dvě fotografie na email:
obchod@livien-kabelky.cz, do předmětu uveď TVAR LIVIEN. Jednu fotku přirozenou, kde budeš vidět celá a k tomu druhou s detailem tvého obličeje. K fotografii nám napiš, proč zrovna ty by ses měla stát novou tváří Livien a pár větami se nám představ a nezapomeň sdílet naši facebookovou stránku Livien Kabelky se svými přáteli. V průběhu soutěže může být jedna tvá fotografie uveřejněná na fcb Livien, kde tě mohou svým likem tvý přátelé podpořit a tyto laiky pak také mohou rozhodnout v případě, že se budeme rozhodovat mezi více dívkami. Ovšem tvé foto na fcb není podmínkou! Pokud si to nepřeješ, napiš nám to, jinak se počítá s tím, že souhlasíš.  Ze zaslaných fotografií vybere Livien tři dámy - vítězky, se kterými se osobně potkáme a o které se budeme starat jako o opravdové hvězdy.

Držíme palce, možná to můžeš být právě ty!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

V této kategorii nejsou žádné produkty.