DKNY kabelky

Světová značka DKNY byla založena roku 1988 v New Yorku Donnou Karan. DKNY se může pochlubit vždy luxusním kvalitním zbožím, které ocení každá moderní žena, jež si potvrpí na elegancni a luxusní zboží.
Mnohé modely jsou u nás za výrazně nižší ceny. S nákupem neváhejte, nabídka je vždy limitovaná.
V kamenném obchodě DKNY stojí tyto kabelky mnohem více. Nakupovat na www.livien-kabelky.cz se vyplatí.
 

 

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • DKNY kožená černá crossbody kabelka top zip
  Sleva
  Stylová elegantní kožená crossbody kabelka z kolekce světové značky DKNY. Materiál: pravá kůže s povrchovou úpravou obdoby saffiano. Kabelka má pevný tvar. Kovy ve zlatém tónu. Zapínání kabelky je na..
  5.570Kč 4.390Kč
  IHNED K MÁNÍ
 • DKNY shopper kabelka přes rameno double zip signature large brown logo walnut
  Sleva
  Luxusní prostorná kabelka přes rameno od světové značky DKNY. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Prostor rozdělen n..
  7.580Kč 6.490Kč
  Dostupnost cca 14 dní
 • DKNY crossbody kabelka signature khaki logo
  Sleva
  Stylová elegantní crossbody kabelka s potiskem loga DKNY. Kovy ve zlatém tónu. Zapínání kabelky je na zip, uvnitř přhrádky, kapsa na zip. Podšívka s logem. Přibližné rozměry: 23 cm x 19 cm.' Mateirál: uměl&aa..
  4.490Kč 3.790Kč
  Dostupnost cca 14 dní
 • DKNY Marley diamond perforated large tote scarlet
  Sleva
  Luxusní kožená kabelka od světové značky DKNY. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Materiál: pravá..
  6.250Kč 4.590Kč
  IHNED K MÁNÍ
 • DKNY kožená kabelka Bryant top zip medium tote black
  Sleva
  Luxusní kožená kabelka od světové značky DKNY. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Zapínání na ..
  10.330Kč 6.850Kč
  IHNED K MÁNÍ
 • DKNY Donna Karan kožená černá kabelka saffiano convertible a wristlet
  Sleva
  Luxusní kožená černá kabelka od světové značky DKNY. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Kabelka je uš..
  8.250Kč 7.440Kč
  Dostupnost cca 14 dní