Platba a doprava

Výše dopravného je stanovena na základě volby platby a dopravy zákazníka z následujícího ceníku. Celková cena se skládá z ceny za vybrané zboží a dopravu. Ceny jsou uvedeny včetně dph. Doklad je vždy přiložen v balíčku.
Balné je vždy ZDARMA
Při nákupu zboží nad 10.000,-Kč máte poštovné ZDARMA. Platí pro ČR.


Možné způsoby platby:
Zasíláme i na Slovensko. Akceptujeme platbu v eurech.
 

SLOVENSKO

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM  / doprava Česká pošta, GLS 
Dopravné přibližně 13 euro 
Bankovní spojení    2300467779 / 2010
IBAN     CZ6620100000002300467779
BIC kód/SWIFT     FIOBCZPPXXX
Adresa banky pro mezinárodní platby a platby v cizích měnách     Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
Po odeslání objednávky s Vaší volbou platby tímto způsobem Vám bude zasláno její potvrzení, na kterém budou uvedeny potřebné údaje pro převod, tj. částka, číslo účtu, číslo objednávky. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky!

Platba - převodem na bank.účet nebo dobírkou / doprava - vyzvednutí na pobočkách Uloženky / Heurekapoint
Dopravné přibližně 5,7 euro.
Jedná se o možnost, kdy jednoduše při nákupu v samovyplňovacím formuláři stačí napsat město (například Bratislava), ve kterém si chcete zásilku vyzvednout, a otevře se Vám seznam poboček Uloženek - rovnou s mapou a jejich otevírací dobou. Výdejní pobočky, kterých je již 139, najdete v centrech měst, s dobrou dopravní dostupností, parkovacími místy a dlouhou pracovní dobou.
Takže chcete-li zaplatit méně za dopravu a vyhovuje-li Vám za zboží platit při převzetí, otevírá se pro Vás tato nová, snadná a praktická možnost. Cena za dopravu je přibližně 5 euro.


ČESKÁ REPUBLIKA

Platba – bankovním převodem / doprava – Česká pošta, GLS
Dopravné 95 Kč / Česká pošta. Dopravné 95 Kč / GLS
Po odeslání objednávky s Vaší volbou platby tímto způsobem Vám bude zasláno její potvrzení, na kterém budou uvedeny potřebné údaje pro převod, tj. částka, číslo účtu, číslo objednávky. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky. Převod trvá 1 - 3 pracovní dny. Pakliže nebudeme platbu evidovat od vašeho objednání do 7 dnů, bude objednávka automaticky zrušena. V případě uhrazení platby vás o připsání částky na účet a následném vyexpedování Vašeho zboží Vás budeme ihned informovat. Zásilka Vám bude dodána do 2, maximálně 5ti pracovních dnů a to prostřednictvím České Pošty nebo službou GLS, Vy si zvolíte. V případě, že zboží není na skladě, může dojít k prodloužení dodací lhůty, o čemž je zákazník řádně a včas informován telefonicky nebo emailem. Expediční náklady pro dopravu poštou činí v tomto případě 85,- Kč po celé ČR při odeslání obchodního balíku. Patřičný poplatek bude přičten k ceně produktu.


Platba – dobírkou / doprava – Česká Pošta
Dopravné 119 Kč.
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží. Zásilka Vám bude dodána do 2, maximálně 5ti pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě, že zboží není na skladě, může dojít k prodloužení dodací lhůty, o čemž je zákazník řádně a včas informován telefonicky nebo emailem. V případě pro dopravu prostřednictvím České pošty jsou expediční náklady 95,- Kč po celé ČR jako obchodní balík (doručení do druhého dne od vyexpedování zboží).
 
Platba – dobírkou / doprava – služba GLS
Dopravné 99 Kč.
Objednávku zaplatíte při převzetí zboží. Zásilka Vám bude dodána druhý den od vyexpedování. V případě, že zboží není na skladě, může dojít k prodloužení dodací lhůty, o čemž je zákazník řádně a včas informován telefonicky nebo emailem. V případě pro dopravu prostřednictvím GLS jsou expediční náklady 99,- Kč po celé ČR (doručení do druhého dne od vyepedování zboží).

Platba - převodem na bank.účet nebo dobírkou / doprava - vyzvednutí na pobočkách Uloženky/Heurekapoint
Dopravné 65 Kč.
Jedná se o možnost, kdy jednoduše při nákupu v samovyplňovacím formuláři stačí napsat město (například Brno), ve kterém si chcete zásilku vyzvednout, a otevře se Vám seznam poboček Uloženek - rovnou s mapou a jejich otevírací dobou. Výdejní pobočky, kterých je již 139, najdete v centrech měst, s dobrou dopravní dostupností, parkovacími místy a dlouhou pracovní dobou.
Takže chcete-li zaplatit méně za dopravu a vyhovuje-li Vám za zboží platit při převzetí, otevírá se pro Vás tato nová, snadná a praktická možnost.


Za zdržení způsobené dopravcem neodpovídáme!


Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků. V případě shledání porušení obalu svědčících o neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít a reklamovat věc u přepravce!