Nejširší výběr kabelek MICHAEL KORS v ČR
Neváhejte, limitovaná nabídka kus od kusu.V kolekcích kabelek návrháře Michaela Korse naleznete kabelky  nadčasového designu a luxusního vzhledu. Kabelky značky Michael Kors jsou opravdovým klenotem! Důkazem o kvalitách může být i fakt, že si jeho kousky oblíbilo nesčetně celebrit. Hvězdy jako Heidy Klum, Gwyneth Paltrow, Blake Lively, Cameron Diaz a dokonce i Michelle Obama. Zařaďte se mezi ně i vy, i vy si zasloužíte luxusní zboží a kvalitu.
U většiny kabelek doprava ZDARMA po celé ČR. Posíláme i na Slovensko.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Michael Kors stockard černá kožená kabelka
  Sleva
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v černé barvě. Kabelka je celokožená. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Kabelka je jednoduše dokonalá. Zlaté kovové detaily. Rozměry: 35 x 23,5 x 13 cm. Outlet. Nejnižší cena v ČR! AKCE! Doporučujeme. ..
  8 850Kč 6 799Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors Lilly saffiano navy
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají slavné světové značky jako Prada. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus...
  9 565Kč 8 560Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors Selma luggage
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors z kůže saffiano, která je pevnější a vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým de..
  10 109Kč 9 780Kč
 • Kožená černá kabelka Michael Kors shiny Selma
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors v černé barvě a ze saffiano kůže. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značk..
  10 109Kč 9 280Kč
 • Malá hnědá kabelka Michael Kors wristlet
  Luxusní mini kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Materiál kombinuje prvotřídní syntetiku a pravou kůži (ušně). Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. ..
  2 790Kč
 • Michael Kors weston kožená kabelka s hadím vzorem
  Sleva
  Luxusní celokožená kabelka z kolekce světového návrháře Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní materiál, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zapínání na zip, ozdobný střapec, uvnitř kapsa..
  8 390Kč 7 790Kč
 • Michael Kors medium brooke černá kožená kabelka
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z NOVÉ kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kovové detaily jsou ve stříbrném tónu. Rozměry: 29 x 36..
  9 890Kč 8 490Kč
 • Michael Kors černá kožená kabelka middleton
  Sleva
  Horká novinka z kolekce kabelek léto 2014 světové značky Michael Kors. Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors (obléká např. Cameron Diaz a další hvězdy). Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky..
  10 390Kč 9 980Kč
 • Černá kožená kabelka Michael Kors brooke
  Sleva
  Velice luxusní kožená kabelka z NOVÉ kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Černá barva kožené kabelky s doplňky ve zlatém..
  9 250Kč 8 660Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors multifunction sapphire
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v modré safírové barvě. Kabelka je ušita z velmi kvalitní a pevné kůže saffiano, kterou používají světové značky jako Prada. Uvnitř kapsa na zip (vytváří předěl kabelky) a volné přihrádky, jedna zipová kapsička. Vnitřní předěl..
  8 250Kč
 • Kožená červená kabelka Michael Kors brooke
  Sleva
  Velice luxusní kožená kabelka z NOVÉ kolekce světové značky Michael Kors. Tento světový návrhář obléká např. Cameron Diaz a další hvězdy. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzh..
  9 250Kč 8 720Kč
 • Černá kožená crossbody kabelka Michael Kors Selma mini saffiano
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka ve stylu elegantní crossbody z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky ..
  6 250Kč 5 550Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors Selma grommet saffiano
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors (obléká např. Cameron Diaz a další) z kůže saffiano. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od ..
  10 150Kč 8 970Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors Selma python
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors v pískovo-zlaté barvě. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Doplńky ve zlatém tónu. Zapínání kabelky je na zip. Ploché dno s och..
  9 420Kč 7 990Kč
 • Michael Kors hamilton specchio černá kabelka gold
  Horká novinka! Velice luxusní značková kabelka z prvotřídní kůže z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelka je z kůže - saffiano. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky..
  10 190Kč