Nejširší výběr kabelek MICHAEL KORS v ČR
Neváhejte, limitovaná nabídka kus od kusu.V kolekcích kabelek návrháře Michaela Korse naleznete kabelky  nadčasového designu a luxusního vzhledu. Kabelky značky Michael Kors jsou opravdovým klenotem! Důkazem o kvalitách může být i fakt, že si jeho kousky oblíbilo nesčetně celebrit. Hvězdy jako Heidy Klum, Gwyneth Paltrow, Blake Lively, Cameron Diaz a dokonce i Michelle Obama. Zařaďte se mezi ně i vy, i vy si zasloužíte luxusní zboží a kvalitu.
U většiny kabelek doprava ZDARMA po celé ČR. Posíláme i na Slovensko.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Luxusní kožená kabelka Michael Kors large hamilton traveler černá
  Novinka! Velice luxusní celokožená černá kabelka světové značky Michael Kors hamilton traveler. Velikost: large Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Kabelka..
  14 220Kč
 • Kabelka Michael Kors Cynthia saffiano dune
  Velice luxusní kožená kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají s..
  10 540Kč
 • Michael Kors bílá kožená kabelka reese velká
  Sleva
  Krásná a jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zlaté kovové detaily. Zapínání na zip a na patent. Uv..
  9 220Kč 8 670Kč
 • Michael Kors růžová kožená kabelka reese velká
  Sleva
  Krásná a jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zlaté kovové detaily. Zapínání na zip a na patent.Uvn..
  9 220Kč 8 980Kč
 • Michael Kors kožená kabelka reese velká luggage
  Sleva
  Krásná a jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors.  Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zlaté kovové detaily. Zapínání na zip a na pate..
  9 220Kč 8 980Kč
 • Hnědá kožená kabelka Michael Kors Cynthia saffiano luggage
  Velice luxusní kožená kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají s..
  10 540Kč
 • Michael Kors černá kožená kabelka reese velká
  Krásná a jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zlaté kovové detaily. Zapínání na zip a na patent. Za..
  9 220Kč
 • Michael Kors kožená kabelka stockard cinnabar
  Sleva
  Krásná a jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelka je ušita z velmi kvalitní kůže v barvě cinnabar. Zlaté kovové detaily. Zapínání na patent. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Rozměry: 28,6 x 36,5 x 10,5 cm. ..
  8 850Kč 8 220Kč
 • Michael Kors essex velká kožená kabelka luggage
  Sleva
  Luxusní kabelka světové značky Michael Kors z kvalitní kůže v barvě luggage. Tato kabelka Vás oslní a uchvátí svým precizním zpracováním a jedinečným designem. Stříbrné kovové detaily, zapínání na zip, uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky.  Rozměryj přibližné: 34 cm šíře  x 29 cm ..
  9 980Kč 8 490Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors černá essex
  Luxusní kabelka světové značky Michael Kors z kvalitní kůže v černé barvě. Tato kabelka Vás oslní a uchvátí svým precizním zpracováním a jedinečným designem. Stříbrné kovové detaily, zapínání na zip, uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Dlouhý odepínatelný popruh.  Rozměry: 39 x 26 x..
  9 980Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors luggage essex
  Luxusní kabelka světové značky Michael Kors z kvalitní kůže v barvě luggage. Tato kabelka Vás oslní a uchvátí svým precizním zpracováním a jedinečným designem. Stříbrné kovové detaily, zapínání na zip, uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Dlouhý odepínatelný popruh.  Rozměry: 39 x 26..
  9 980Kč
 • Michael Kors Gansevoort luggage kožená kabelka
  Luxusní kabelka světové značky Michael Kors z kvalitní měkké kůže v barvě luggage. Zlaté kovové detaily, zapínání na patent, uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Dlouhý odepínatelný popruh. Kovové nožičky na spodní straně.  Rozměry: 42 x 34 x 16 cm.   ..
  12 580Kč
 • Černá kožená kabelka Michael Kors brooke silver
  Sleva
  Velice luxusní kožená kabelka z NOVÉ kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Černá barva kožené kabelky s doplňky ve stříbr..
  9 250Kč 8 890Kč
 • Kožená černá kabelka Michael Kors Selma
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors v černé barvě ze saffiano kůže. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní zn..
  10 109Kč 9 880Kč
 • Černá kožená kabelka Michael Kors dressy saffiano
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají slavné světové značky jako Prada. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a luxus. ..
  11 590Kč