Michael Kors
AKCE: Při zakoupení luxusní kabelky značky Michael Kors dostanete jako dárek kosmetiku renomované kosmetické značky Korff v hodnotě 900 Kč. Neváhejte, limitovaná nabídka kus od kusu.V kolekcích kabelek návrháře Michaela Korse naleznete kabelky  nadčasového designu a luxusního vzhledu. Kabelky značky Michael Kors jsou opravdovým klenotem! Důkazem o kvalitách může být i fakt, že si jeho kousky oblíbilo nesčetně celebrit. Hvězdy jako Heidy Klum, Gwyneth Paltrow, Blake Lively, Cameron Diaz a dokonce i Michelle Obama. Zařaďte se mezi ně i vy, i vy si zasloužíte luxusní zboží a kvalitu.
U většiny kabelek doprava ZDARMA po celé ČR. Posíláme i na Slovensko.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Kožená kabelka alá peněženka na řetízku Michael Kors jet set travel saffiano
  Sleva
  Luxusní netradičně řešená peněženka na řetízku Michael Kors ve stylu crossbody v luggage barvě. Psaníčko s přihrádkami jako peněženka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají slavné světové značky jako Prada. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus. Zlaté kovy, překlápka. Uvnitř ..
  5 120Kč 4 290Kč
 • Kabelka Michael Kors vanilla jet set
  Sleva
  Velice luxusní kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže (ušně)+ prvotřídní syntetika, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Krémovo-bílý odstín, světle ..
  7 650Kč 6 490Kč
 • Kožená černá kabelka Michael Kors weston gold
  Luxusní celokožená kabelka z kolekce světového návrháře Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní materiál, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zapínání na zip, ozdobný střapec, uvnitř k..
  8 490Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors jet set logo saffiano navy
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají slavné světové značky jako Prada. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a luxus. ..
  8 390Kč 8 190Kč
 • Bílá kožená kabelka essex large Michael Kors
  Sleva
  Luxusní kabelka světové značky Michael Kors z kvalitní kůže v bílé barvě. Tato kabelka Vás oslní a uchvátí svým precizním zpracováním a jedinečným designem. Stříbrné kovové detaily, zapínání na zip, uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Rozměry přibližně: 34 cm šíře x 29 cm výška x 9 cm hloubka. ..
  9 980Kč 7 980Kč
 • Luxusní hnědá kabelka selma large Michael Kors
  Velmi krásná kabelka v hnědé barvě světové značky Michael Kors.  Tato kabelka je ušita z kvalitní syntetiky v kombinaci s kůží. Dlouhý odepínatelný a nastavitelný popruh. Zapínání na zip. Uvnitř kapsa na zip, volné přihrádky a kroužek na klíče.  Zlaté kovové detaily.  Rozměr..
  8 870Kč
 • Kabelka Michael Kors harper chain logo brown
  Sleva
  Luxusní kabelka v hnědé barvě z kolekce kabelek od světového návrháře Michaela Korse. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Materiál kombinuje pravou kůži s prvotřídní syntetikou. Kovové detaily jsou ve z..
  8 190Kč 6 650Kč
 • Michael Kors kožená kabelka hamilton luggage whipped
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z prvotřídní kůže světové značky Michael Kors. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Kovové detaily js..
  9 450Kč 8 590Kč
 • Luxusní zlatá mirror metallic kabelka Michael Kors velká
  Sleva
  Velmi luxusní kabelka světového návrháře Michael Kors ve zlaté barvě, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a luxus. Tato kabelka vás oslní. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Zapínání na zip. ..
  10 150Kč 8 690Kč
 • Kabelka hamilton large Michael Kors studded
  Sleva
  Luxusní hnědá kabelka světové značky Michael Kors. Tato kabelka oslní všechny ženy, které preferují eleganci a luxus. Je precizně zpracovaná s použitím kvalitních materiálů. Zlaté kovové detaily podtrhují její jedinečnost. Velikost: large. Rozměry: 36,5 x 34 x 16 cm. Je ušita z kvalitní syntetiky..
  13 950Kč 10 490Kč
 • Luxusní zlatá kožená kabelka harper Michael Kors
  Sleva
  Velmi luxusní kabelka světového návrháře Michael Kors ve zlaté barvě, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelka je ušita z kůže s croco efektem. Uvnitř předěl z..
  9 850Kč 8 350Kč
 • Černá kožená kabelka matilda Michael Kors
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a luxus. Tato kabelka vás oslní. Dlouhý nastavitelný popruh. Zapínání na zip. Diagonální před..
  9 799Kč 8 290Kč
 • Kožená kabelka Bedford large luggage Michael Kors
  Sleva
  Velice luxusní celokožená hnědá kabelka světové značky Michael Kors bedford v barvě luggage. Velikost: large. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Kabelka m..
  8 840Kč 8 430Kč
 • Kabelka jet set small monogram Michael Kors
  Jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors v hnědé barvě s monogramem MK.  Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zapínání na zip. Uvnitř kap..
  6 220Kč
 • Kožená kabelka Billy large messenger Michael Kors
  Krásná a jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors v barvě dark khaki. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zapínání na zip.Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. O..
  8 290Kč