Kontaktujte nás+-


Neváhejte, limitovaná nabídka kus od kusu.V kolekcích kabelek návrháře Michaela Korse naleznete kabelky  nadčasového designu a luxusního vzhledu. Kabelky značky Michael Kors jsou opravdovým klenotem! Důkazem o kvalitách může být i fakt, že si jeho kousky oblíbilo nesčetně celebrit. Hvězdy jako Heidy Klum, Gwyneth Paltrow, Blake Lively, Cameron Diaz a dokonce i Michelle Obama. Zařaďte se mezi ně i vy, i vy si zasloužíte luxusní zboží a kvalitu.
U většiny kabelek doprava ZDARMA po celé ČR. Posíláme i na Slovensko.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Červená kožená kabelka Michael Kors Selma saffiano
  Sleva
  Luxusní kabelka z kolekce oblíbené světově známé značky Michael Kors, která je známá hlavně svými prestižně zpracovanými kabelkami. Materiál je velmi kvalitní kůže saffiano v červené barvě. Tato kůže je ..
  10 550Kč 9 580Kč
 • Kabelka Michael Kors navy-white multifunction
  Velice luxusní částečně kožená kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Tento světový návrhář obléká např. Cameron Diaz a další hvězdy. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpr..
  8 690Kč
 • Kabelka Michael Kors cynthia medium satchel brown
  Sleva
  Velice luxusní částečně kožená kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Tento světový návrhář obléká např. Cameron Diaz a další hvězdy. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpr..
  9 120Kč 7 120Kč
 • Michael Kors bílá kožená kabelka pebble channing large
  Sleva
  Luxusní kabelka z kolekce světového návrháře Michael Kors. Jeho kabelky se stávají čím dál oblíbenějšími a v současné době patří mezi špičku. Kabelka je ušita z kvalitní kůže v bíl..
  10 120Kč 8 590Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors jet set travel satchel fuschia gold
  Sleva
  Luxusní kabelka z kolekce oblíbené světově známé značky Michael Kors, která je známá hlavně svými prestižně zpracovanými kabelkami. Materiál je velmi kvalitní kůže saffiano, která je pevnější a ..
  8 850Kč 8 250Kč
 • Michael Kors kabelka jet set medium tassel camel
  Sleva
  Velice luxusní kabelka z kolekce prestižní značky Michael Kors, která se pyšní nadčasovým stylem a precizním zpracováním. Moderní design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusn&iacu..
  7 750Kč 6 640Kč
 • Černá kožená kabelka Michael Kors chain large pocket shoulder
  Velice luxusní celokožená kabelka z kolekce prestižní značky Michael Kors, která se pyšní nadčasovým stylem a precizním zpracováním. Moderní design a kovové detaily ve zlatém provedední podtr..
  8 590Kč
 • Červená kožená kabelka Michael Kors pebble bedford
  Sleva
  Velice luxusní celokožená kabelka z kolekce prestižní značky Michael Kors. Nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Kabelka má navíc dlouhý odep..
  8 990Kč 6 990Kč
 • Michael Kors kabelka Jet Set small brown travel tote
  Luxusní trendy kabelka z kolekce prestižní značky Michael Kors, která se vyhoupla na špičku mezi výrobci kabelek současné doby. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, kvalitní pevná..
  7 665Kč
 • Michael Kors kabelka Jet Set small black travel tote
  Sleva
  Luxusní trendy kabelka z kolekce prestižní značky Michael Kors, která se vyhoupla na špičku mezi výrobci kabelek současné doby. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, kvalitní pevná..
  7 665Kč 7 220Kč
 • Michael Kors kabelka medium tassel convertible shoulder
  Sleva
  Luxusní trendy kabelka z kolekce prestižní značky Michael Kors, která se vyhoupla na špičku mezi výrobci kabelek současné doby. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, kvalitní syntetika a..
  7 750Kč 6 590Kč
 • Kabelka Michael Kors jet set travel large saffiano yellow
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffi..
  8 960Kč 7 880Kč
 • Michael Kors kabelka Saffiano Leather Jet Set Travel Stripe Medium Tote Bag
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffia..
  8 890Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors vak drawstring jules yellow & brown large
  Luxusní kabelka z kolekce oblíbených kabelek Michael Kors ve tvaru vaku. Kůže je velmi kvalitní a zlaté kovové detaily působí prestižním dojmem. Barva je kombinací žluté a hnědé. Ocení ženy, které si po..
  8 120Kč
 • Zlatá kožená kabelka Michael Kors brooke pale gold chain
  Sleva
  Velice luxusní kožená kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Tento světový návrhář obléká např. Cameron Diaz a další hvězdy. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracová..
  8 990Kč 8 390Kč