Nejširší výběr kabelek MICHAEL KORS v ČR
Neváhejte, limitovaná nabídka kus od kusu.V kolekcích kabelek návrháře Michaela Korse naleznete kabelky  nadčasového designu a luxusního vzhledu. Kabelky značky Michael Kors jsou opravdovým klenotem! Důkazem o kvalitách může být i fakt, že si jeho kousky oblíbilo nesčetně celebrit. Hvězdy jako Heidy Klum, Gwyneth Paltrow, Blake Lively, Cameron Diaz a dokonce i Michelle Obama. Zařaďte se mezi ně i vy, i vy si zasloužíte luxusní zboží a kvalitu.
U většiny kabelek doprava ZDARMA po celé ČR. Posíláme i na Slovensko.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Michael Kors jet set chain kožená kabelka luggage gold
  Sleva
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v elegantní černé barvě. Kabelka je ušita z měkké kůže. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Zlaté kovové detaily. Rozměry: 30 x 29 cm.  Odepínací popruh má délku 90 cm. Doporučujeme. ..
  6 540Kč 6 440Kč
 • Michael Kors jet set chain černá kožená kabelka gold
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v elegantní černé barvě. Kabelka je ušita z měkké kůže. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Zlaté kovové detaily. Rozměry: 30 x 29 cm.  Odepínací popruh má délku 90 cm. Doporučujeme. ..
  6 540Kč
 • Michael Kors sutton dressy kožená kabelka
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používá například Prada a další světoznámé značky. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a ..
  10 150Kč 9 870Kč
 • Michael Kors kempton červená kabelka
  Sleva
  Atypická kabelka taška Michael Kors v egantním červeném odstínu v kombinaci s hnědou. Materiál tělo kabelky: nylon. Zlaté kovy. Zapínání, přední a vnitřní kapsa na zip. Kabelka patří rozměrově mezi větší: 41 x 32,5 x 14 cm.   ..
  4 420Kč 3 110Kč
 • Michael Kors kempton nylon crossbody
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus. Tato kabelka vás oslní. Uvnitř kabelky jsou kapsička na zip a volné přihrádky. ..
  3 120Kč 2 530Kč
 • Michael Kors Serena kabelka vanilla
  Sleva
  Velice luxusní kabelka jedinečného designu od světového návrháře Michael Kors. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. Kovové detaily jsou..
  10 950Kč 9 290Kč
 • Kabelka Michael Kors signature brown
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kovové detaily jsou ve zlatém tónu. Uvnitř kabelky jsou kap..
  8 120Kč 7 790Kč
 • Kabelka Michael Kors east set logo saffiano
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají slavné světové značky jako Prada. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus...
  8 120Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors Selma luggage
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors z kůže saffiano, která je pevnější a vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým de..
  10 109Kč 9 780Kč
 • Kožená černá kabelka Michael Kors shiny Selma
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors v černé barvě a ze saffiano kůže. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značk..
  10 109Kč 9 280Kč
 • Malá hnědá kabelka Michael Kors wristlet
  Luxusní mini kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Materiál kombinuje prvotřídní syntetiku a pravou kůži (ušně). Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, jedinečnými detaily a luxusním vzhledem. ..
  2 790Kč
 • Michael Kors weston kožená kabelka s hadím vzorem
  Sleva
  Luxusní celokožená kabelka z kolekce světového návrháře Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní materiál, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zapínání na zip, ozdobný střapec, uvnitř kapsa..
  8 390Kč 7 790Kč
 • Michael Kors černá kožená kabelka middleton
  Sleva
  Horká novinka z kolekce kabelek léto 2014 světové značky Michael Kors. Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors (obléká např. Cameron Diaz a další hvězdy). Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky..
  10 390Kč 9 980Kč
 • Černá kožená kabelka Michael Kors brooke
  Sleva
  Velice luxusní kožená kabelka z NOVÉ kolekce světové značky Michael Kors. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily ve zlatém provedední podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Černá barva kožené kabelky s doplňky ve zlatém..
  9 250Kč 8 960Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors multifunction sapphire
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v modré safírové barvě. Kabelka je ušita z velmi kvalitní a pevné kůže saffiano, kterou používají světové značky jako Prada. Uvnitř kapsa na zip (vytváří předěl kabelky) a volné přihrádky, jedna zipová kapsička. Vnitřní předěl..
  8 450Kč