AKCE: Při zakoupení luxusní kabelky značky Michael Kors dostanete jako dárek kosmetiku renomované kosmetické značky Korff v hodnotě 900 Kč. Neváhejte, limitovaná nabídka kus od kusu.V kolekcích kabelek návrháře Michaela Korse naleznete kabelky  nadčasového designu a luxusního vzhledu. Kabelky značky Michael Kors jsou opravdovým klenotem! Důkazem o kvalitách může být i fakt, že si jeho kousky oblíbilo nesčetně celebrit. Hvězdy jako Heidy Klum, Gwyneth Paltrow, Blake Lively, Cameron Diaz a dokonce i Michelle Obama. Zařaďte se mezi ně i vy, i vy si zasloužíte luxusní zboží a kvalitu.
U většiny kabelek doprava ZDARMA po celé ČR. Posíláme i na Slovensko.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Set 19 - Luxusní kožená kabelka Michael Kors sutton s kondicionérem na kabelky MK
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používá například Prada a další světoznámé značky. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a..
  11 650Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors sloan small luggage
  Sleva
  Světová značka Michael Kors představuje luxusní kabelku z kvalitní pevné kůže v hnědé barvě, která dokonale doplňuje outfit. Kabelka je s překlápkou, na její zadní straně je kapsa na volno, uvnitř předělová kapsa na zip. Zlaté kovy. Rozměry jsou přibližně 21 x 16 x 5,5 cm. Limitovaná nabídka. ..
  6 450Kč 5 980Kč
 • Set 15 - Luxusní černá kožená kabelka Michael Kors Selma a zlaté naušnice MK
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z černé kožené kabelky MK Selma a zlatých naušnic MK logo. Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors v černé barvě ze saffiano kůže. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení..
  12 850Kč 11 990Kč
 • Set 14 - Luxusní bílá kabelka Michael Kors weston a přívěšek na kabelku MK navy
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z bílé kabelkya Michael Kors weston a přívěšku na kabelku MK navy. Jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Ocení ženy, které si potrpí na kvalitu a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designe..
  10 455Kč 8 490Kč
 • Set 13 - kožená červená kabelka Michael Kors a šedá šála MK
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kožené kabelky MK multifunction a šály MK v šedé barvě. Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, k..
  10 970Kč 9 710Kč
 • Hnědá kabelka Michael Kors jet set logo multifunction
  Nádherná kabelka v hnědém provedení s logem, nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors! (obléká např. Cameron Diaz a další). Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus. Tato kabelka vás oslní. Kabelky od této prestižní značky se pyšní nadčasovým designem, precizním zpracováním, ..
  8 120Kč
 • Kabelka Michael Kors jet set monogram
  Sleva
  Luxusní kabelka z kolekce světové značky Michael Kors s logem MK. Kabelka je ušita z kvalitní textílite v kombinaci s kůží. Barva kombinuje černou a béžovou.  Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Na vnější straně dvě kapsy.  Zlaté kovové detaily.  ..
  7 250Kč 5 890Kč
 • Kožená červená kabelka suede scarlet Michael Kors
  Krásná a jedinečná kabelka z kolekce světové značky Michael Kors v červené barvě. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpracování, prvotřídní kůže, nadčasový design a kovové detaily podtrhují luxusní vzhled této kabelky. Zapínání na zip. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Oz..
  8 390Kč
 • Set 10 - Luxusní černá kožená kabelka dressy a peněženka Michael Kors saffiano
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kabelky MK dressy a peněženky MK continental v černé saffiano kůži se zlatými kovy. Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka..
  15 010Kč 14 360Kč
 • Set 9 - Luxusní hnědá kabelka a peněženka Michael Kors jet set
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kabelky a peněženky MK jet set v hnědé kombinaci s potiskem loga MK. Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka kombinuje kůž..
  11 850Kč 9 380Kč
 • Set 8 - Luxusní kabelka a peněženka Michael Kors jet set logo
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kabelky a peněženky MK jet set v hnědé barvě s potiskem loga MK. Luxusní a jedinečná kabelka světové značky Michael Kors s logem MK v krásné hnědé barvě. Materiál kombinuje syntetiku a kůži v oblasti uší. Na přední straně kapsa. Uvnitř kapsa na zip a vol..
  12 180Kč 11 110Kč
 • Set 7 - Luxusní kožená kabelka a peněženka Michael Kors luggage
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kabelky MK jet set chain a peněženky MK fulton flap v barvě luggage. Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v hnědé barvě. Kabelka je ušita z měkké kůže. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky. Zlaté kovové detaily. Rozm..
  11 010Kč 9 990Kč
 • Set 6 - Luxusní kabelka a peněženka Michael Kors saffiano black
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kabelky MK multifunction a peněženky MK continental v černé saffiano kůži se zlatými kovy. Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v černé barvě. Kabelka je ušita z velmi kvalitní a pevné kůže saffiano, kterou používají svě..
  13 010Kč 11 990Kč
 • Set 5 - Luxusní černá kožená kabelka a peněženka Michael Kors saffiano
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kabelky MK hamilton a peněženky MK tan flap v černé saffiano kůži se zlatými kovy. Velice luxusní značková kabelka z prvotřídní kůže z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelka je z kůže - saffiano. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a luxus. Ta..
  14 780Kč 13 870Kč
 • Set 4 - Luxusní kabelka a peněženka Michael Kors vanilla
  Sleva
  Luxusní vánoční set Michael Kors složený z kabelky a peněženky MK hamilton ve vanilkové barvě. Velice luxusní celokožená kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors. (obléká např. Cameron Diaz a další). Zařaďte se po bok hvězd i vy. Ocení ženy, které si potrpí na elegancni a lux..
  14 010Kč 11 300Kč