Neváhejte, limitovaná nabídka kus od kusu.V kolekcích kabelek návrháře Michaela Korse naleznete kabelky  nadčasového designu a luxusního vzhledu. Kabelky značky Michael Kors jsou opravdovým klenotem! Důkazem o kvalitách může být i fakt, že si jeho kousky oblíbilo nesčetně celebrit. Hvězdy jako Heidy Klum, Gwyneth Paltrow, Blake Lively, Cameron Diaz a dokonce i Michelle Obama. Zařaďte se mezi ně i vy, i vy si zasloužíte luxusní zboží a kvalitu.
U většiny kabelek doprava ZDARMA po celé ČR. Posíláme i na Slovensko.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Kabelka Michael Kors jet set travel s pruhy white/pearl gray
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z prvotřídní kůže z kolekce světové značky Michael Kors. Kabelka je z kůže - saffiano. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocen&..
  10 250Kč 9 540Kč
 • Kabelka Michael Kors jet set travel s pruhy white/pearl gray
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors (obléká např. Cameron Diaz a další) z kůže saffiano. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a dal&scaro..
  9 950Kč 8 920Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors multifunction saffiano apple
  Sleva
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v apple barvě. Kabelka je ušita z velmi kvalitní a pevné kůže saffiano, kterou používají světové značky jako Prada. Uvnitř kapsa na zip (vytvá..
  8 990Kč 8 590Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors multifunction saffiano orange
  Sleva
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v orange barvě. Kabelka je ušita z velmi kvalitní a pevné kůže saffiano, kterou používají světové značky jako Prada. Uvnitř kapsa na zip (vytvá..
  8 990Kč 8 590Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors multifunction saffiano luggage
  Sleva
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v luggage barvě. Kabelka je ušita z velmi kvalitní a pevné kůže saffiano, kterou používají světové značky jako Prada. Uvnitř kapsa na zip (vytv&aacut..
  8 990Kč 8 590Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors Selma pearl gray
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors z kůže saffiano, která je pevnější a vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a další světové značky. Ocení ženy, které..
  10 350Kč
 • Kabelka Michael Kors sutton dressy saffiano luggage
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffiano, kterou používají slavné světové značky jako Prada. Ocení ženy, které si potrpí na eleganci a luxus. ..
  10 950Kč
 • Černá kožená kabelka Michael Kors multifunction saffiano
  Sleva
  Krásná a luxusní kabelka světové značky Michael Kors v nadčasovém stylu v černé barvě. Kabelka je ušita z velmi kvalitní a pevné kůže saffiano, kterou používají světové značky jako Prada. Uvnitř kapsa na zip (vytv&..
  8 990Kč 8 590Kč
 • Černo-hnědá kabelka Michael Kors Cynthia large
  Velice luxusní částečně kožená kabelka z kolekce světové značky Michael Kors. Tento světový návrhář obléká např. Cameron Diaz a další hvězdy. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Precizní zpr..
  11 310Kč
 • Kabelka Michael Kors jet set logo saffiano červená
  Sleva
  Velice luxusní značková kabelka z kolekce světové značky Michael Kors, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Kabelka je ušitá z kůže saffia..
  8 490Kč 8 290Kč
 • Luxusní kabelka Michael Kors large cynthia checkerboard
  Krásná a praktická kabelka světové značky MICHAEL KORS. Kabelky této značky jsou jedinečným klenotem. Kabelka je jednoduše dokonalá. Popruhy zdobí řetízky a přívěsek ve zlatém tónu. Vnitřní..
  11 650Kč
 • Luxusní kabelka vak Michael Kors jules
  Sleva
  Šik kabelka od světové značky Michael Kors ve tvaru vaku.  Barva je kombinace vanilla a hnědá v uších a stahovacím popruhu.  Uvnitř jsou kapsa na zip a volné přihrádky.  Zlaté kovové detaily. Dlouhý n..
  8 890Kč 8 270Kč
 • Kožená kabelka Michael Kors Selma grommet saffiano s vánočním balením zdarma
  Sleva
  Velice luxusní kabelka nadčasového designu od světového návrháře Michael Kors (obléká např. Cameron Diaz a další) z kůže saffiano. Kůže saffiano je pevnější, vyrábí z ní kabelky Prada, DKNY a dal&scaro..
  10 780Kč 9 620Kč
 • Luxusní zlatá kožená kabelka harper Michael Kors s vánočním balením zdarma
  Sleva
  Velmi luxusní kabelka světového návrháře Michael Kors ve zlaté barvě, která se pyšní svým nadčasovým designem, velmi kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Ocení ženy, kter&e..
  9 950Kč 8 520Kč
 • Luxusní kabelka Michael Kors jet set specchio vanilla s kapsou
  Sleva
  Luxusní a jedinečná kabelka světové značky Michael Kors s logem MK v krásné vanilla barvě. Materiál kombinuje syntetiku a kůži v oblasti uší.  Na přední straně kapsa. Uvnitř kapsa na zip a volné přihrádky.  Zla..
  8 590Kč 8 220Kč